woreczki biodegradowalne

Woreczki dla psów Pucek - woreczki na psie odchody - sprzątanie po psach

Woreczki na psie odchody, woreczki na psie kupy

Ekologiczne woreczki na psie odchody wykonane  są z czarnej, oxy-biodegradowalnej folii, opatrzone nadrukiem o ich przeznaczeniu oraz instrukcją użycia w formie symboli rysunkowych. Użyty materiał jest mocny, wystarczająco obszerny, w czarnym kolorze, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość woreczka i estetykę operacji sprzątania po psach. Oferujemy Państwu produkt o wyższej jakości materiału w stosunku do spotykanych na rynku i w zdecydowanie konkurencyjnej cenie.

Woreczki dla psów Pucek w TVP - woreczki na psie odchody - sprzątanie po psach

Nasze woreczki na psie odchody zyskały uznanie w programie telewizyjnym „PYTANIE NA ŚNIADANIE”.
Zobacz [ więcej ]

Woreczki Pucek - woreczki na psie kupy - sprzątanie po psachOxy-biodegradowalne woreczki podlegają rozkładowi w miejscach składowania odpadów w okresie od kilkunastu do 24 miesięcy. Proces ten następuje w rezultacie dodania do materiału PE-HD komponentu d2w firmy Symphony. Dodatek d2w powoduje oksy-biodegradację tworzyw sztucznych. Obrazowo można powiedzieć, że programuje on czas rozpadu materiału.

Materiał woreczka w trakcie procesu oksy-biodegradacji rozpada się na wodę, dwutlenek węgla, biomasę oraz pierwiastki śladowe. Nie zostawia przy tym żadnych szczątków i nie wydziela metanu.
Woreczki nasze nie wymagają zapewnienia w miejscach składowania odpadów bioaktywnego środowiska aby ulec degradacji ( w przeciwieństwie do materiałów biodegradowalnych).
Wystarczy, że materiał oxy-biodegradowalny zareaguje na którykolwiek z szeregu czynników inicjujących degradację a raz rozpoczęty proces degradacji będzie się rozwijał aż do całkowitego rozpadu wyrobu. Proces ten będzie przebiegał niezależnie od tego czy produkt będzie się znajdował głęboko pod ziemią, pod wodą lub na otwartym powietrzu.

 

Prezentujemy film instruktażowy w jaki sposób należy korzystać z woreczków.
Kliknij na poniższy link, aby obejrzeć film:
woreczki do sprzątania psich odchodów

 

Zastosowanie woreczków przez indywidualnych właścicieli psów

Przedstawiamy Państwu promocyjną ofertę woreczków na psie nieczystości:

  • 200 sztuk woreczków wraz z dostawą do domu w cenie 31,98 zł brutto
  • 100 sztuk woreczków wraz z dostawą do domu w cenie 20,91 zł brutto

Obecnie jest to najkorzystniejsza oferta rynkowa dla takiego produktu. Zapraszamy do zakupu.

Zastosowanie woreczków w dystrybutorach i w psich stacjach
(oferta dla administratorów dystrybutorów woreczków oraz psich stacji)

 

Dystrybutor woreczków na psie odchody Amik - woreczki na psie kupy      Dystrybutor woreczkow na psie odchody Ares - woreczki na psie kupy      dystrybutor-woreczkow-na-psie-odchody-dora-woreczki-na-psie-kupy      mikado-dystrybutor-torebek-na-psie-odchody-torebki-na-psie-kupy

Woreczki są przeznaczone do zastosowania w psich stacjach wyposażonych w podajniki woreczków oraz we wszystkich innych dystrybutorach o zbliżonych wymiarach stosowanych woreczków.

Woreczki są zgrzewane w pakiet 50 sztuk, który w dystrybutorze jest mocowany na wieszaku a perforowana linia zgrzewu pozwala na łatwe oderwanie pojedynczego worka od zamocowanego pakietu.
Nasz zestaw pasuje do większości popularnych i najczęściej spotykanych podajników o rozkładzie otworów wieszaka około 130 mm. Cały pakiet worków (wraz z mankietem odrywanym) ma wymiary 330×260 mm. Wymiary samego woreczka 300×260 mm. Pełen podajnik dystrybutora mieści kilkaset sztuk woreczków na psie kupy.

Na Państwa życzenie prześlemy aktualną ofertę cenową oraz udzielimy szczegółowych danych na temat produktu i jego warunków dostawy.

produkt wyprodukowany w Polce z materiałów krajowych
Woreczki biodegradowalne podobnie jak wszystkie pozostałe produkty naszej oferty zostały wyprodukowane w Polsce z materiałów krajowych.

 

[ poprzedni ] [powrót do kategorii ] [ następny ]