Galeria

Zawody treningowe Agility – grudzień 2017

W ubiegłą niedzielę było nam niezmiernie miło gościć na Mikołajkowych zawodach treningowych Agility.

Dziękujemy za zaproszenie! Fajnie było spędzić to popołudnie aktywnie w bardzo miłym towarzystwie. Do zobaczenia na kolejnych zawodach!

14 grudzień 2017

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

Sponsor wydarzenia i główny patronat imprezy Mikołajkowej dla psów oraz ich właścicieli:

baner asklepios sponsor


V Gryfiński Piknik z Psem

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)


Nasze realizacje dystrybutorów torebek i woreczków na psie odchody

Oferujemy bogatą ofertę innowacyjnych produktów powiązanych z tematyką sprzątania po psach, które możemy spotkać coraz częściej na ulicach naszych miast pomagając właścicielom psów utrzymać porządek po swoich pieskach w bezinwazyjny sposób natomiast spacerowicze odczuwają skutki naszych działań podziwiając czyste chodniki oraz trawniki. Nasze przyjazne dla środowiska dystrybutory i kosze na psie odchody możemy spotkać na terenie całej europy pomagając obywatelom innym krajów na utrzymanie czystości po czworonogach w łatwy i szybki sposób. Dystrybutory które oferujemy są wyposażone w woreczki lub torebki do sprzątania po psach które również posiadamy w swojej bogatej ofercie natomiast kosze pozwalające na pozbywanie się odchodów dostarczamy do Państwa zarówno w formie mocowania na ścianę jak i również na słupkach pozwalając na dogodne umiejscowienie w wybranym przez nas miejscu akcesoriów pomagających nam w dbaniu o nasze najbliższe otoczenie co daje nieograniczone możliwości.

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)


Piknik Przyjaciół Schroniska w Toruniu 2012

Dbające o dobro zwierząt schronisko dla bezdomnych zwierząt oraz stowarzyszenie Tilia jak co roku zaprasza wszystkich wolontariuszy i osoby lubią zwierzęta na piknik dla przyjaciół schroniska na którym można poszerzyć swoją wiedzę na temat świadomości związanej dietetyką i higieną zwierząt. Na imprezie możemy sprawdzić jak wyglądają woreczki i torebki na psie odchody, a także poznać ciekawych ludzi pomagających zwierzętom w trudnych chwilach ich życia związanych z brakiem stabilnego miejsca zamieszkania oraz brakiem właściciela. Jest to doskonałe miejsce dla dzieci tych malutkich jak i większych ponieważ dzieci lubią zwierzęta oraz niosą im pomoc prosto z serca, ale również dorośli znajdą coś ciekawego dla siebie dlatego warto odwiedzić co roku piknik w Toruniu, aby być na bieżąco ze zwierzęcymi sprawami. Ważnym aspektem spotkania i jedną z głównych atrakcji było podniesienie bezpieczeństwa psów czyli chipowanie, które jest finansowane przez urząd miasta.

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)


Szczecin Wały Chrobrego

Odwiedziliśmy imprezę w Szczecinie poświęconą czystości i porządkowi. Organizatorzy w przyjazny sposób zaprezentowali jak można łatwo i przyjemnie zadbać o czystość w naszym otoczeniu. Przedstawiliśmy mieszkańcom Szczecina woreczki Pucek i torebki Animals oraz pozytywne aspekty korzystania z nich.

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)